facebook

Повернення товару

Шановні покупці, під час військового стану повернення та обмін товару неможливий. Просимо пробачення за незручності. 


Повернення приймаються тільки при наявності фабричної упаковки і відсутності слідів експлуатації або установки. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес та іншого. Пересилаючи посилку поштою, використовуйте додаткову упаковку. У разі повернення товару, пропонованого в складі комплекту, необхідно повернути всі складові комплекту.


У разі обміну або повернення, клієнт оплачує доставку товарів в офіс магазину. Якщо причиною повернення була помилка працівників магазину, покупцю повертають повну вартість замовлення, так само, магазин оплачує зворотну пересилку товару. Під помилкою магазину вважається:

- висланий не той товар, який обговорювався під час оформлення замовлення

- присланий бракований товар.

Для повернення товару безпосередньо в магазин необхідно привезти товар та накладну, видану при покупці. Кошти за товар повертаються відразу, при наявності в касі необхідної суми, або на карту протягом 3 днів при відсутності коштів у касі.


Для повернення товару з інших міст необхідно узгодити одержувача по телефону з менеджером магазину. Для максимально швидкого повернення коштів вкладіть у посилку: товар, накладну, номер карти, на яку необхідно повернути кошти за товар. Повернення післяплатою неможливо.


Комісію банку оплачує одержувач коштів.


Обмін товару на інший провадиться після отримання товару, що повертається.

Точка Опори © 2024
Tools4Shop.pro